Ruszają zamówienia na kalendarze firmowe 2021

Ruszają zamówienia na kalendarze firmowe 2021

22 września, 2020 0 przez Jula

Jak co roku, wrzesień to miesiąc w którym firmy zwiększają nacisk na reklamę. Najczęściej zamawianymi przez nie produktami są wizytówki, ulotki oraz kalendarze reklamowe. Te ostatnie cieszą się szczególnie dużym zainteresowaniem. Jest to spowodowane tym, że wiele drukarni oferuje bardzo atrakcyjne promocje w tym okresie czasu. Czym bliżej końca roku kalendarzowego, tym ceny będą rosły. Nic wiec dziwnego, że to właśnie teraz klienci składają najwięcej zamówień na kalendarze. Jeśli jeszcze nie zdecydowałeś się na zakupy, koniecznie przeczytaj nasz dzisiejszy artykuł. Opiszemy w nim najbardziej popularne kalendarze reklamowe 2021 oraz podpowiemy gdzie je kupić.

Kalendarze, które kupujemy najczęściej

Oferty drukarni internetowych na kalendarze reklamowe są bardzo szerokie. Jednak to kalendarze trójdzielne cieszą się największą popularnością wśród zamawiających. Kalendarze trójdzielne spotkać możemy praktycznie w każdym biurze lub urzędzie. Ich wymiary pozwalają na umieszczenie reklamy w dwóch miejscach (w główce oraz stopce). Wiszące kalendarze trójdzielne mogą nam zapewnić darmową reklamę przez cały rok. Ludzie lubią spoglądać na kalendarz, a szczególnie na taki, który posiada atrakcyjny design.

Przed zakupem kalendarzy warto poświęcić trochę więcej czasu na przygotowanie odpowiedniego projektu graficznego

Wiele drukarni oferuje swoją pomoc przy stworzeniu projektu. Za dodatkową opłatą możemy liczyć na opracowanie atrakcyjnego projektu w wybranej przez nas kolorystyce. Jeśli chcemy zrobić to sami wystarczy, że prześlemy swój gotowy projekt do drukarni online. Wiele z nich udostępnia swoim klientom przejrzysty kreator zamówienia, z pomocą którego możemy bez problemu zaaplikować swój własny projekt kalendarza.

Gdzie zamawiać kalendarze?

Najlepszym miejscem na zakup kalendarzy są drukarnie internetowe. Możemy w nich kupić kalendarze w bardzo atrakcyjnych cenach. Wybór drukarni internetowej wiąże się również z innymi zaletami. Jedną z nich jest oszczędność czasu. Zamawiając online nie musimy osobiście składać zamówienia oraz odbierać gotowych produktów. Otrzymamy je bowiem przesyłką pod wskazany adres.