Serwis iPhone – zakres usług

Serwis iPhone – zakres usług

18 stycznia, 2021 0 przez Jula

Choć serwis iPhone swoje usługi oferuje już od dłuższego czasu, to wielu z nas nadal nie wie, jaki dokładnie zakres usług ma w swojej ofercie. Na co możemy liczyć ze strony serwisu iPhone? Sprawdzamy!

Wymiana szybki w iPhone

Do uszkodzenia szybki może dojść w najmniej odpowiedniej momencie, bo wystarczy, że się potkniemy i z kieszeni wyleci nam telefon, a już może zarysować się szybka, czy też nawet pęknąć. Jednak takich przypadków może zdarzyć się o wiele więcej, a każdy z nich może sprawić, że iPhone nie tylko będzie wyglądał nieestetycznie, ale również nie będzie możliwe jego użytkowanie. W takich przypadkach do naszej dyspozycji pozostaje serwis iPhone, który od ręki wymieni szybkę, ale również zapewni nam dodatkową ochronę w postaci szkła, które uchroni nas przed podobnymi usterkami.

Wymiana baterii w iPhone

Na wymianie szybki w iPhone usługi profesjonalnego serwisu się nie kończą, ponieważ fachowcy są w stanie zająć się również problemami związanymi z baterią. Jeśli okaże się, że nasza bateria za szybko się rozładowuje, zaczyna puchnąć, czy też urządzenie wyłącza się samoczynnie przy różnych wartościach procentowych, to może okazać się, że konieczna jest wymiana baterii iphone 7. W takich przypadkach nie jesteśmy zdani sami na siebie, ponieważ do naszej dyspozycji pozostają fachowcy, którzy od ręki mogą zająć się wymianą baterii.

Naprawa iPhone’a po zalaniu

Jeśli przez przypadek doprowadzimy do zalania swojego urządzenia, to warto wiedzieć, że również nie jesteśmy zdani sami na siebie. Do naszej dyspozycji pozostają fachowcy, którzy nie tylko osuszą i oczyszczą iPhone, ale również zajmą się odzyskiwaniem danych, czy przywracaniem kopii zapasowych. Dzięki temu zalanie iPhone’a wcale nie musi być takie straszne, jak by się mogło wydawać, ponieważ dla fachowców nie ma zadań, z którymi nie byliby w stanie sobie poradzić.

Wymiana gniazda zasilania

Na tym jednak nie koniec usług, ponieważ fachowcy chętnie zmierzą się również z wymianą gniazda zasilania w naszym iPhone. Do tego typu uszkodzeń zwykle dochodzi przez urazy mechaniczne, za które odpowiadamy my sami, korzystając z kabli i ładowarek, które nie są dedykowane do naszych urządzeń.