Praca w Eko taxi. Warunki, które musisz spełnić

Praca w Eko taxi. Warunki, które musisz spełnić

26 maja, 2021 0 przez Jula

Wbrew pozorom nie jest trudno dostać pracę taksówkarza. Oto najważniejsze warunki, jakie musisz spełnić:

  • Podstawą w każdej firmie jest prawo jazdy kategorii B.
  • Kandydaci muszą mieć ukończone 21 lat.
  • Obowiązkowo wymaga się też orzeczenia lekarskiego ze zgodą na wykonywanie pracy w charakterze kierowcy taxi.
  • Należy też zrobić badania psychotechniczne, które potwierdzają, że nie ma przeciwwskazań do przewożenia osób.
  • Dopełnieniem formalności jest zaświadczenie o niekaralności.
  • W przypadku obcokrajowców konieczna jest karta Polaka lub pobytu.

Oczekiwania wobec naszych pracowników, odnoszą się bezpośrednio do ogólnej charakterystyki zawodu. Aplikując do nas, powinieneś dość dobrze znać topografię Warszawy. Jest to warunek niezbędny, żeby sprawnie poruszać się po mieście, unikać korków i w razie potrzeby służyć pomocą Klientom. Istotna jest też wysoka kultura osobista, gdyż przykładamy dużą wagę do jakości obsługi. Natomiast nie ma u nas problemu z licencją. Współpracę podejmujemy zarówno z licencjonowanymi taksówkarzami jak i osobami bez licencji. Również kwestia auta nie stanowi problemu. Dopuszczamy jazdę własnym samochodem lub uzyskanym od nas.

Dlaczego warto u nas pracować?

Kierowca taxi

Praca w Eko Taxi to stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia.  Obowiązki będą ciekawe i nie popadniesz w rutynę. Będziesz miał mnóstwo okazji do odbycia inspirujących rozmów z pasażerami oraz do ćwiczenia swoich umiejętności językowych podczas kursu z obcokrajowcami. Dobrze gdy taksówkarz zna różne strony miasta, w tym związane z kulturą, rozrywką, turystyką, czy gastronomią. Praca w tym zawodzie to ciągły rozwój i zdobywanie cennych doświadczeń.

Dyspozytor

W korporacjach taxi można też pracować w charakterze dyspozytora. Predyspozycje do takiej pracy to otwartość na ludzi, brak zahamowań do bezpośredniego kontaktu z klientem. Istotny jest też przyjemny głos i znajomość języka obcego w stopniu komunikatywnym. Preferujemy język angielski, niemiecki lub ukraiński. Taka praca daje doskonałą okazję do wykorzystania w praktyce znajomości topografii Warszawy. Dyspozytorzy cenią sobie też elastyczny grafik. Dzięki temu można pracę w Eko taxi łączyć z innymi zajęciami.

Jeśli chciałbyś z nami pracować, zapraszamy do kontaktu. Nasi pracownicy z przyjemnością wyjaśnią Ci możliwości i opowiedzą o szczegółach współpracy.